AKTUĀLĀS VAKANCES LIEPĀJĀ

Mārketinga vadītājs/-a

Ja Tev piemīt analītisks prāts, radoša domāšana, pārzini mārketinga tendences un aktualitātes, Tev piemīt prasme ģenerēt nestandarta idejas un vīzijas un Tu meklē vietu, kur realizēt savas idejas, Tu esi komandas spēlētājs, kuram šķēršļi ir tikai ceļazīmes uz mērķi, tad šī ir Tava iespēja!

Noliktavas darbinieks/-ce

Mūsu Iepirkumu un loģistikas komandu veido apņēmīgi, ātri un precīzi cilvēki. Tās darbiniekiem dažādi izaicinājumi ir ik dienu – gan iepirkumu organizēšanā, gan ražošanas nodrošināšanā ar nepieciešamajiem materiāliem pareizā laikā, skaitā un vietā, gan mūsu gatavās produkta iepakošanā un nosūtīšana klientam.

Elektromehānisko iekārtu mehāniķis/-e

Mūsu Mehāniskā darbnīca ir vieta, kurā tiek sagatavoti paneļi un plates tālākiem ražošanas procesiem. Elektromehānisko iekārtu mehāniķis ir meistars darbā ar rokas instrumentiem – urbt, skrūvēt, piegriezt – viņam tas ir tīrais nieks. Mūsu Mehāniskās darbnīcas komandu raksturo nepārtrauktas pozitīvas pārmaiņas un uzlabojumi, lai atvieglotu un uzlabotu darba procesus.  

Elektroiekārtu montētājs/-a

Elektroiekārtu montētājs, ievērojot rasējumos un shēmās noteikto, komplektē detaļas, savieno vadus, komponentes, lai radītu klientam nepieciešamo elektrisko automatizēto sistēmu. Skan nopietni, vai ne? Tā tas tiešām ir – svarīgs un atbildīgs darbs. Taču, visu var iemācīties, un mēs esam gatavi mācīt. Uzņēmuma Akadēmijas komanda sagatavo jaunos elektroiekārtu montētājus darbam mūsu ražotnē – tā Tev iemācīs visu nepieciešamo darba veikšanai.  

Ražošanas procesu tehnoloģiju tehniķis/-e

Vakances Liepājā - Ražošanas procesu tehnoloģiju tehniķis

Ražošanas tehnoloģiju komandas virsuzdevums ir ieviest un nodrošināt labi uzturētu un kontrolētu iekšējo sistēmu, kas veicina ražošanas procesu optimizāciju un uzlabo projektu tehniskās specifikācijas pielāgošanu ražošanas procesiem un darbu plūsmām.

PIEVIENOJIES MŪSU KOMANDAI

RŪPES PAR SAVU KOMANDU

MŪSU VĒRTĪBAS

DARBA VIDE

PIEREDZES STĀSTI