AKTUĀLĀS VAKANCES

Programmētājs/-a (Junior, MID, Senior)

Uzņēmums ir uz stabila attīstības ceļa un nepārtraukti pilnveidojas. Līdz ar uzņēmuma izaugsmi, attīstās arī tā IT saimniecība, kuras uzturēšanai un attīstībai nepieciešami papildspēki. Aicinām pievienoties AE Partner IT komandai entuziasma pilnus un pašmotivētus programmētājus, kuri spēs papildināt mūsu IT nodaļu un palīdzēs virzīties uz izaugsmi, lai kopīgi sasniegtu nospraustos mērķus.

Pasūtījumu datu speciālists/-e

Projektu vadības departaments aicina savā komandā pasūtījumu datu speciālistu(-i) – kolēģi, kurš spēs apstrādāt un sistematizēt informāciju un dokumentus par ienākošiem pasūtījumiem, spēs ievadīt, labot un formulēt informāciju un datus, izmantojot noteiktas datorprogrammas, kā arī spēs veidot efektīvu un abpusēju komunikāciju ar visām projektā iesaistītajām pusēm.

Noliktavas darbinieks/-e

Noliktavas darbinieks - vakance

Mūsu iepirkumu un loģistikas komandu veido apņēmīgi, ātri un precīzi cilvēki, un tās darbiniekus vieno kopīgi izaicinājumi ik dienu – gan iepirkumu organizēšana, gan ražošanas nodrošināšana ar nepieciešamajiem materiāliem pareizā laikā, skaitā un vietā, gan mūsu gatavās produkta iepakošana un nosūtīšana klientam.

PIEVIENOJIES MŪSU KOMANDAI

RŪPES PAR SAVU KOMANDU

MŪSU VĒRTĪBAS

DARBA VIDE

PIEREDZES STĀSTI