AKTUĀLĀS VAKANCES

Elektromehānisko iekārtu mehāniķis/-e

Vakances Liepājā - Elektromehānisko iekārtu mehāniķis

AE Partner mehāniskā darbnīca ir vieta, kurā tiek sagatavoti paneļi un plates tālākiem ražošanas procesiem. Elektromehānisko iekārtu mehāniķis ir meistars darbā ar roku instrumentiem – urbt, skrūvēt, piegriezt – viņam tas ir tīrais nieks. Mūsu mehāniskās darbnīcas komandu raksturo nepārtrauktas pozitīvas pārmaiņas un uzlabojumi, lai atvieglotu un uzlabotu darba procesus.

Elektroiekārtu montētājs/-a

Darba ikdiena aizrit kādā no uzņēmuma montāžas grupām. Darba organizācija un veicamie pienākumi mazliet atšķiras vienai grupai no otras, jo katrai no montāžas grupām ir sava specifika. Katra grupa un komanda sadalīta vairākas darba stacijās, lai ikviens darbinieks darītu to, kas padodas vislabāk. Ierasts, ka darbinieki tiek apmācīti darbam pie divām vai vairākām stacijām, lai stiprinātu savas darba spējas, zināšanas un vienmēr spētu pielāgoties.

Produktu projektu komandas vadītājs/-a

Aicinām komandā Produktu projektu komandas vadītāju, kas papildinās Projektu vadības departamenta komandu un kura atbildībā tiks uzticēta komandas darba veidošana, attīstīšana un vadīšana, nodrošinot pozitīvu attieksmi un nepieciešamo komunikāciju un mijiedarbību organizācijā.

Projektu koordinators/-e

AE Partner Projektu vadības departaments ir atbildīgs par projektu norisi un komunikāciju starp klientu un uzņēmumu. Aicinām komandā  Projektu koordinatoru, kas spēj nodrošināt kvalitatīvu un savlaicīgu projekta koordinēšanu un virzīšanu, veidot efektīvu un abpusēju komunikāciju ar visām projektā iesaistītajām pusēm.

Full Stack programmētājs/-a

code

Uzņēmums ir uz stabila attīstības ceļa un nemitīgi pilnveidojas. Aicinām pievienoties AE Partner IT komandai entuziasma pilnu un pašmotivētu Full stack programmētāju, kurš lieliski spēs papildināt mūsu IT nodaļu un palīdzēs virzīties uz izaugsmi, lai kopīgi sasniegtu nospraustos mērķus.

Apkopējs/-a

Vakances LIepājā Apkopējs

Patīkama, tīra, sakārtota darba vide – tas ir tikai viens no darba apstākļiem, ar ko mēs kā uzņēmums varam lepoties. Ikdienā ikkatrs no mums ir atbildīgs par savas darba vietas sakārtošanu, par koplietošanas telpu atstāšanu labā kārtībā. Papildus tam arī mūsu Tehniskā departamenta komanda ikdienu rūpējas, lai kopējās darba un atpūtas zonas būtu tīras un kārtīgas, lai darba apģērbs būtu sakopts, lai ēdamtelpā būtu pietiekami tīro trauku un lai uzņēmuma kopējā saimniecība būtu labā kārtībā. Tehniskais departaments ir kā atbalsts visai pārējai uzņēmuma darbībai. 

PIEVIENOJIES MŪSU KOMANDAI

RŪPES PAR SAVU KOMANDU

MŪSU VĒRTĪBAS

DARBA VIDE

PIEREDZES STĀSTI