AKTUĀLĀS VAKANCES LIEPĀJĀ

Noliktavas darbinieks/-ce

Mūsu iepirkumu un loģistikas komandu veido apņēmīgi, ātri un precīzi cilvēki, un tās darbiniekus vieno kopīgi izaicinājumi ik dienu – gan iepirkumu organizēšana, gan ražošanas nodrošināšana ar nepieciešamajiem materiāliem pareizā laikā, skaitā un vietā, gan mūsu gatavās produkta iepakošana un nosūtīšana klientam.

Elektrisko iekārtu speciālists/-e

Testēšanas darbnīca mūsu uzņēmumā nodrošina, lai klientam nosūtītais produkts būtu izcilā kvalitātē. Šajā komandā stādā Elektrisko iekārtu speciālisti, ko mēdzam dēvēt par testētājiem. Tie ir cilvēki, bez kura pozitīvā vērtējuma neviens saražotais elektrovadības panelis nevar atstāt AE Partner.

Elektroiekārtu montētājs/-a

Elektroiekārtu montētājs, ievērojot rasējumos un shēmās noteikto, komplektē detaļas, savieno vadus, komponentes, lai radītu klientam nepieciešamo elektrisko automatizēto sistēmu. Skan nopietni, vai ne? Tā tas tiešām ir – svarīgs un atbildīgs darbs. Taču, visu var iemācīties, un mēs esam gatavi mācīt. Uzņēmuma Akadēmijas komanda sagatavo jaunos elektroiekārtu montētājus darbam mūsu ražotnē – tā Tev iemācīs visu nepieciešamo darba veikšanai.  

Ražošanas procesu tehnoloģiju tehniķis/-e

Vakances Liepājā - Ražošanas procesu tehnoloģiju tehniķis

Ražošanas tehnoloģiju komandas virsuzdevums ir ieviest un nodrošināt labi uzturētu un kontrolētu iekšējo sistēmu, kas veicina ražošanas procesu optimizāciju un uzlabo projektu tehniskās specifikācijas pielāgošanu ražošanas procesiem un darbu plūsmām.

Projektētājs/-a

Aicinām projektu vadības departamenta komandā PROJEKTĒTĀJU– profesionāli, kurš spēs nodrošināt kvalitatīvu un savlaicīgu projekta tehniskās dokumentācijas izstrādi, veidot efektīvu un abpusēju komunikāciju ar visām projektā iesaistītajām pusēm.  

PIEVIENOJIES MŪSU KOMANDAI

RŪPES PAR SAVU KOMANDU

MŪSU VĒRTĪBAS

DARBA VIDE

PIEREDZES STĀSTI