Mēs

Mums ir vairāk nekā 20 gadu pieredze automatizācijas un vadības sistēmu ražošanā. Sākām savu darbību kā desmit cilvēku komanda, šodien uzņēmumā esam 500+ profesionāļu kolektīvs, viens no lielākajiem uzņēmumiem Liepājā – AE Partner. Mēs turpinām savu attīstību ar mērķi – kļūt par konkurētspējīgu uzņēmumu savā nozarē ne tikai Eiropā, bet arī visā pasaulē.

AEP-vertibas

Vērtības

Mēs savu darbību balstām uz mūsu vērtībām – godīgumu, atklātību, komandas darbu, ieinteresētību un abpusēju cieņu. Tās ir galvenais ceļvedis attieksmei pret veicamo darbu, kolēģiem un sadarbības partneriem.

Kopā piedāvājam vairāk kā tikai produktu – mēs pievienojam vērtību visam, ko darām!

Komanda

Mūsu komandas strādā līdzīgi kā elektrības skapis. Vienmēr būs kāds drošinātājs, kurš pasargās komandu tad, kad tas nepieciešams. Vienmēr būs kāds mazais vadiņš, bez kura sistēma nespēj strādāt. Vienmēr būs kāds, kurš skaisti spīguļo, kad viss ir kārtībā un kāds, kurš ceļ trauksmi, kad kaut kas notiek nepareizi. Būs kāds, kurš aizrautīgi, klusām, bet perfekti dara savu darbu, netiecoties pēc liekas uzmanības.

production area

Ikdiena

AE Partner jūtos kā mājās, jo darbs ir liela daļa no manas dzīves, tas rada piepildījuma sajūtu un ir svarīgi, lai man patīk tas ko daru, un tā tas arī ir.

Jau vairāk kā 8 gadus AE Partner ir mana darbavieta. Esmu apmierināts un ļoti novērtēju, ka uzņēmums rūpējās par saviem darbiniekiem. Ir visas sociālās garantijas, labi darba apstākļi, patīkami kolēģi un ļoti interesanta ikdiena. Un esmu mājās, man nav jāstrādā svešumā, varu daudz laika pavadīt ar sev tuvajiem cilvēkiem.

Sev esmu pierādījis, ka ar īsto attieksmi un darbu, var sasniegt ļoti daudz. AE Partner ir pierādījis, ka šī ir tā vieta, kur vārds Izaugsme ir viena no uzņēmuma “pievienotajām vērtībām”.

Prakse

Mums rūp nākotne un jaunieši, kas attīstīs savas pilsētas un uzņēmumus. Atbalstām jauniešu profesionālo izaugsmi, piedāvājot būt daļai no mums. Prakse ir iespēja nostiprināt un papildināt izglītības iestādē iegūtās teorētiskās zināšanas un iegūt reālu darba pieredzi mūsdienīgā uzņēmumā, lai sagatavos savām nākotnes iespējām un izaicinājumiem.

Trainees

Mūsu komandā profesionāļi, kas, vadot praksi, palīdzēs sasniegt prakses mērķus un sniegs labāko pieredzi izvēlētās profesijas apguvē.

Ja vēlies prakses vietu atklātā, atvērtā komandā, mūsdienīgā uzņēmumā, sazinies ar mums, sūtot savu prakses pieteikuma vēstuli uz cv@aepartner.lv.

Mūsu vīzija ir veidot ciešu saikni uzņēmumā un ar sadarbības partneriem.

Rūpes par savu komandu

Katra komanda ir tik stipra, kā tās  vājākais posms, tieši tādēļ mēs rūpējamies par savu komandu. Mums ir nozīmīga katra komandas biedra veselība,  izaugsme,  labbūtība. Mēs atbalstām un novērtējam ieinteresētību, iesaisti un izaugsmi.

Mūsu tradīcijas

Tradīcijas ir svarīgs komandas darba mozaīkas gabaliņš un mēs kopjam un ievērojam savas tradīcijas. Tās mums sniedz iespēju pateikt kolektīvam paldies par rūpīgu ikdienas darbu, satuvina mūs, liek mums būt aktīviem un sociāli atbildīgiem.

colleagues in a biking trip

Akadēmija

Daloties ar savām zināšanām visā uzņēmumā, mēs varam garantēt, ka mūsu klienti saņem to, kas tiek gaidīts, ar lieliskas un lojālas komandas pievienoto vērtību. Mēs vienmēr esam ticējuši sadarbībai un izaugsmei kopā ar klientu, taču veiksmīgi tas var notikt tikai tad, kad esam tik profesionāli, cik vien varam būt. Mūsu profesionalitāti palīdz nodrošināt uzņēmumā izveidotā Akadēmija. Tā ir mūsu zināšanu un pieredzes banka, kas rūpējas par jauno kolēģu ievadīšanu darbā, par nepārtrauktu izaugsmi mūsu speciālistiem. Mēs ticam, ka katram no mums ir talants. Veiksmes kritērijs tā sekmīgai attīstīšanai un pilnveidei ir pareizā laikā izvēlēta pareiza apmācība. 

Mūsu projekti

AE Partner Liepājas speciālās ekonomiskās zonas SIA realizē saules elektrostacijas izbūves projektu, kas gadā ļaus saražot aptuveni trešo daļu no uzņēmuma ražošanas procesam nepieciešamās elektroenerģijas.  Projekts tiek realizēts ES iniciatīvas atjaunošanas un noturības mehānisma Next Generation EU ietvaros ar Finanšu institūcijas ALTUM atbalstu.

Izbūvējot saules elektroenerģijas staciju, tiks sasniegts siltumnīcefekta gāzu emisijas samazinājums par 20,860 tonnām oglekļa dioksīda (tCO2). Projekts īstenots, ievērojot AE Partner stratēģiju attīstīt risinājumus, kas samazina uzņēmuma darbības negatīvo ietekmi uz vidi un CO2 izmešu apjomu.

Saules elektrostacijas izbūves projekts uzsākts 2023. gada 1. jūlijā un tā realizācija iecerēta līdz 2024. gada 1. jūnijam.

Plānotā saules elektrostacijas jauda ir 0,2 MW, bet kopējais plānotais saražotais elektroenerģijas apjoms gadā ir 191,34 MWh, kas veido aptuveni trešo daļu no uzņēmuma AE Partner kopējā elektroenerģijas patēriņa gadā. Viss saražotais elektroenerģijas apjoms 100% apmērā tiks izmantots pašpatēriņam,  tostarp uzņēmuma ražošanas procesa nodrošināšanai.

Kopējās projekta investīcijas ir vairāk nekā 210 500 EUR (ieskaitot PVN), tostarp  30% no projekta kopējām izmaksām, neieskaitot PVN, nodrošina ALTUM.

Atrašanās vieta  

Mēs atrodamies Liepājas centrā – Ganību ielā 1/3, Tirdzniecības kanāla malā. Rītos ierašanos darbā papildina saullēkts virs ezera – tas ir viens no labākajiem veidiem, kā sākt dienu!