Mūsu kolēģi: Ivo Lukaševičs

Jau pāris gadu loģistikas speciālists Ivo Lukaševičs ir daļa no mūs Iepirkumu un loģistikas departamenta. Ar savu unikālo humoru un nenogurstošo dzīvesprieku Ivo papildina Preču nosūtīšanas komandu. 

Kāds ir tavs AE Partner stāsts? 

Atgriežoties dzimtajā Vēju pilsētā pēc ilgstošas prombūtnes ārzemēs, secināju, ka Liepāja ir ļoti mainījusies. Vienā brīnišķīgā, vasarīgā rītā, riteņojot pa pilsētu, braucot pāri kanāla tiltam, acis apžilba – saules staru un rāmā ezera atspulgs stiklotajās fasādēs mani fascinēja. “Wow”!  tiem tur ir noveicies strādāt tādā pasakainā darba vietā. Mans otrais “es” čukstēja – gribu arī tur strādāt. Kad uzzināju, ka mājvietu šeit ir atradis uzņēmums AE Partner, kas nodarbojas ar elektro paneļu ražošanu, nodomāju – žēl, ka neesmu elektromontieris vai mehatroniķis. 

Laikam ejot un meklējot jaunu dzīves izaicinājumu, bezgalīgajos informācijas plūdos izskalojās ziņa, ka saulainie stikli SIA “AE Partner” meklē loģistikas darbinieku. Tu re! Varbūt nospīd iespīdēt šajos logos! 

Esiet uzmanīgi ar savām vēlmēm, izsakiet tās prātīgi, jo sapņi piepildās – būt dienas saulainajā pusē. Tā nu es te nokļuvu. Atnākot uz interviju, pirmais ko ieraudzīju bija sakopta un sakārtota vide, gaiši darbinieki. Kad esi iekrājis pieredzi gan Liepājas, gan Latvijas, gan ārpus tās robežas uzņēmumos, vari redzēt, ka arī šeit ir Eiropas standartiem atbilstošs uzņēmums, kas var lepoties ar zaļi domājošu vidi, ka kompānija ir tendēta uz attīstību, izaugsmi, atpazīstamību un darbinieku labklājību.  

Kur tu rodi iedvesmu un motivāciju nākt uz darbu? 

Vienmēr apkārt bijuši pozitīvi, dzīves viedi un dzīves priecīgi cilvēki. Tā arī ir tā motivācija, rast to prieku sev un dot citiem. Nav viegli. Dažreiz jau nākas baudīt rūgto, sadzīvisko kafiju, bet mēs taču zinām, ka ir saldinātāji, kas liek vaigam kļūt jautrākam. Apkārtējie ir tie, kas ceļ spārnos, palīdz noturēties un virzīties uz priekšu. Dēļ tādiem mirkļiem ir dzīvot vērts. 

Nu, pakošana,  mums ir jautrā un raksturiņu raibā, bet ļoti nopietna, uz mērķi tendēta komanda. Caur strīdu un joku labirintiem katru trešdienu un piektdienu kā Fēnikss tā no jauna atdzimst, lai ziedotu sevi – preču nosūtīšanai jeb vienkārši – darbam. Ar visu skriešanu, pakošanu, iekraušanu, raušanu, stiepšanu rodam laiku kādam jokam, kas dzimst no nepareizi sadzirdēta vārda vai teikuma, vai pavirši saklausītiem dziesmu vārdiem. Ja Tu slēpsies – nepaslēpsies, Dānijā pie tevi atradīs. Tādi nu esam. Trakam būt ir skaisti, bet to zina tikai paši trakie. 

Kāds ir tavs dzīves moto? 

Jau kopš studentu laikiem, kopmītnēs man istabiņā bija plakāts – “Nevajag cīnīties par tīrību, bet vajag slaucīt!” 

Vai nav vienkārši? Pielāgojams jebkurai dzīves situācijai. Vienkārši ceļamies, nerunājam, bet darām! Uz priekšu! 

Kā pavadi savu brīvo laiku? Vai tev ir kāds hobijs? 

Vienmēr esmu bijis rīcības cilvēks. Ģimene, kustība, aktivitātes, humors, dzīves prieks. Nu, jau trīs gadus mēģinām sakopt nelielu lauku īpašumu. Mēģinām būt zaļi. Ja uzņēmums zaļš, tad zaļš es arī kā spēļu laukums un nevis kā kaktuss – dzīvē dziļi vīlies gurķis. 

Vai ir kas tāds, ko Tu vēlētos pateikt citiem? 

Kolēģiem saku – esiet laicīgi! Vārda vistiešākā nozīmē. 

Laicīgi laika ziņā – esiet punktuāli, turiet dotos solījumus, esiet laikā un telpā. 

Laicīgi izglītības ziņā – ejiet līdzi laikam ar tehnoloģijām, esiet ar laikmetīgiem cilvēkiem, no kuriem var mācīties, gūt zināšanas, attīstīties. Un lai mums visiem veselība!