Asset 3.png

Apbalvojums par īpašu ieguldījumu uzņēmuma izaugsmē un stiprināšanā

Mērķis

“Papildu solis” mērķis ir izcelt izcilus, lojālus un ieinteresētus darbiniekus, kuri pēc savas iniciatīvas, brīvas izvēles un labas gribas ir apņēmušies papildu atbildību un izrādījuši iniciatīvu darbā, radot papildu vērtību sniedzošus rezultātus, kas sekmējuši kopējo uzņēmuma stratēģijas un mērķu sasniegšanu, un izteikt viņiem uzņēmuma atzinību un pateicību.

Apbalvojuma pasniegšana

Apbalvojuma pasniegšana notiek uzņēmuma ikgadējā visa kolektīva pasākumā. Apbalvošanas pasniegšanā tiek atzīmēts ieguldījums vai sasniegums, par kuru apbalvojums tiek pasniegts.

Anketas līdz 9. decembrim aicinām sūtīt uz e-pastu solis@aepartner.lv


Kas ir “Papildu solis”? 

Katru dienu mēs speram soli pa solim uz priekšu, lai sasniegtu savu mērķi. Katrs solis pārdomāts. Katrs solis izrēķināts. No pirmdienas rīta līdz piektdienas vakaram, solis pa solim. 

Bet, ja šodien spersim vienu soli vairāk? Rītdienu sāksim vienu soli tālāk! 

Varbūt spersim vienu soli sānis? Soli, kas palīdzēs kolēģim, kurš mēro ceļu tev blakus, sajust atbalstošu plecu? 

Iespējams spersim soli atpakaļ, lai paņemtu pie rokas atpalikušu soļotāju un virzīsim viņu uz priekšu? 

Spersim soli uz priekšu, lai būtu kopā ar soļotāju mums priekšā, jo arī viņam nepieciešams atbalsts un uzmundrinājums. 

Neturēsimies tikai vienā, pašu novilktā un izdomātā līnijā! Spersim soļus. Papildu soli, kas mainīs mūsu ikdienu. 

Mēs gribam pateikt paldies tiem, kas savus papildu soļus sper katru dienu, un, lai to izdarītu, mums jādarbojas kopā. Varbūt tu jau zini, kuram savam kolēģim īpaši vēlies pateikt paldies? Tad piesaki viņu AE Partner apbalvojumam “Papildu solis”!  

“Papildu solis” ir apbalvojums, kura mērķis ir izcelt izcilus, lojālus un ieinteresētus darbiniekus, kuri pēc savas iniciatīvas, brīvas izvēles un labas gribas ir apņēmušies papildu atbildību un izrādījuši iniciatīvu darbā, radot papildu vērtību sniedzošus rezultātus, kas sekmējuši kopējo uzņēmuma stratēģijas un mērķu sasniegšanu, un izteikt viņiem uzņēmuma atzinību un pateicību.