Mūsu uzņēmuma atrašanās vieta

Uzņēmumā AE Partner mēs apzināmies, cik liela nozīme ir klienta nodrošinājumam ar augstas kvalitātes automatizācijas sistēmām un ar tām saistītiem pakalpojumiem, kā arī labi saprotam mūsu ietekmi uz klienta uzņēmējdarbību. Tieši tāpēc mēs nepārtraukti sevi izaicinām efektīvu biznesa risinājumu radīšanā un stabilu ilgtermiņa attiecību nodrošināšanā ar mūsu klientiem un partneriem. Mēs nodrošinām to, ka mūsu produkti un pakalpojumi vienmēr tiek realizēti balstoties uz augstiem kvalitātes standartiem un normām un tiek pielāgoti klientu vajadzībām un prasībām.

 

LiepĀja

Mūsu galvenā mītne atrodas Latvijā, ar vairāk kā 400 speciālistiem elektrodokumentāciju izstrādē, projektu vadībā, kā arī elektropaneļu un komponenšu izstrādē.

Liepāja ir trešā lielākā pilsēta Latvijā ar 80 000 iedzīvotājiem. Pilsēta piedāvā internacionālu vidi ar skaistu dabu, spilgtiem saullēktiem un baltu smilšu pludmalēm. Raibā kultūras dzīve un sporta tradīcijas padara Liepāju par izcilu vietu kur strādāt un dzīvot.

Mēs izbaudām pilsētas vidi un piedalāmies sociālā dzīvē, kas ļauj mums ieintegrēt uzņēmumu sabiedrībā.

0.jpg
 

Ry

Dānija, Ry atrodas mūsu uzņēmuma projekta vadības, testa un pārdošanas komandas.

Mūsu ofiss atrodas pilsētas centrā. Mazā pilsētiņa ir populāra ar Himmelbjerget, viens no augstākajiem punktiem Dānijā.

Pilsēta piedāvā skaistu dabu un mierīgu apkārtni. Neskatoties uz lielumu, Ry piedāvā pasākumus kas piesaista ne tikaivietējos, bet arī tūristus.

0 (1).jpg