AE Partner komandas 2018. gada labie darbi ir apvienoti un par tiem iegūto aparatūru – pulsa oksimetrus – esam nodevuši Liepājas slimnīcai. 

Mūsu gada devums ir nonācis labās un prasmīgās rokās – kā ierasts, AE Partner pārstāvjus sagaidīja Liepājas Reģionālās slimnīcas Bērnu nodaļa virsmāsa Gundega Blizņeca. Viņa pastāstīja, ka katra šāda iekārta būtiski atvieglo atrašanos slimnīcā mazajam pacientam (jo iekārtas ir salīdzinoši nelielas un tādēļ ērtākas), un palīdzēs arī mediķu darbā. Pagājušajā gadā slimnīcai dāvinājām skābekļa koncentratoru, un mums ir prieks, ka tas palīdz mazam cilvēkam būt mājās pie savējiem, nevis vadīt laiku slimnīcas palātā. 

Pasniegt dāvinājumu uz slimnīcu devās arī AE Partner projektu vadītājs Andrejs Naumičs, kura ģimenē nesen ienāca dvīnītes. Viņš ir viens no cilvēkiem, kurš pieredzējis, cik būtiski, ka šādas iekārtas ir pieejamas, un zina, cik ļoti tās palīdz vecākiem justies drošāk par saviem mazuļiem. 

2018. gads bija sestais, kad uzņēmumā dažādās akcijās pildījām mūsu labdarības Burku ar ziedojumiem un arī ikdienā mācījāmies nepaiet garām. 
Gada nogalē norisinājās pēdējās divas 2018. gada Burkas akcijas: “Pabaro Burku" un “Instruments apmaiņā pret ziedojumu". Līdz tam bijām saziedojuši pietiekoši vienai ierīcei, taču pēc abām akcijām saziedoto summu dubultojām un varējām iegādāties divus Vitālo funkciju monitorus, kas papildus skābekļa daudzuma noteikšanai asinīs (kā oksimetrs), mēra arī pulsu un pacienta temperatūru. Visus mērījumus var veikt ne tikai zīdaiņiem un maziem bērniem, bet arī pacientiem, kuri jau sasnieguši pieauguša cilvēka lielumu – Bērnu nodaļā ārstē pacientus līdz 18 gadu vecumam. 

Labais vairo labo, un sakām paldies gan mūsu komandai, kas ir aktīva un sociāli atbildīga, gan “Heaco Medical Technology”, kuru pretimnākšana ļāva dāvināt divas pulsa oksimetra iekārtas. 

Nav mazu vai nevērtīgu darbu. Svarīgs ir viss, ko paveicam, un tas, ko mēs varam dot citiem, ir vissvarīgākais. Burka ir iztukšota, bet arī šogad rūpēsimies, lai tā ir pilna!