Mūsu komanda ir atbildīga un aktīvi iesaistās tur, kur nepieciešama palīdzība – arī ārpus darba laika un tiešajiem darba pienākumiem. 

Viens no mūsu kolēģiem, ar ko varam patiesi lepoties, ir mūsu akadēmijas treneris un iekšējās drošības regulu instruktors Igors Amontovs. Viņa piemērs liek mums visiem domāt par to, kā veidot vidi drošu un neaizmirst par atbildību un iesaisti arī brīdī, kad aiz muguras aizveras darbavietas durvis. 

Igors ir viens no tiem brīvprātīgajiem, kas devās palīdzēt dzēšanas darbos uz Valdgali, Talsu novadā, kur joprojām deg kūdras purvs: “Es jutu, ka ir vajadzīga palīdzība. Pieredze ir milzīga, zinu arī, kas ir meža ugunsgrēks, ne vienu vien reizi esmu dzēsis. Kaut kas iekšā teica, ka tas ir jādara.” 

Šajā joprojām īpaši ugunsbīstamajā laikā jāatceras, ka katra dzirkstele var radīt nepatīkamas sekas: “Ejam mežā pastaigāties, cigaretes līdzi neņemam. Tas ir tiešām nopietni. Labi, tu nodzēs, cigareti – vai tiešām tā ir nodzēsta? Tāpat kāziniekiem un citiem svinētajiem vajadzētu atturēties no laternu laišanas. Nekādas pirotehnikas un atklātas liesmas. Var izdomāt citus veidus, kā skaisti atzīmēt. Tagad ir tik spiedīgs gaiss – nav teikts, ka tas deglītis tiešām izdegs gaisā, nevis ieķersies kādā kokā. Padomāt līdzi visām šīm lietām.”