Liepāja ir pilsēta, kurā strauji attīstās ražošana, un viens no lielākajiem darba devējiem reģionā ir elektropaneļu ražošanas uzņēmums AE Partner, kas pēdējā gada laikā ir radījis vairāk nekā 50 jaunas darba vietas. Uzņēmuma vadība tic, ka tuvākajos novados ir aktīvi un darbaspējīgi cilvēki, kas ir gatavi un vēlas apgūt jaunas prasmes un iegūt jaunas zināšanas.

Jau šobrīd uzņēmumā strādā cilvēki no apkārtējiem novadiem un pilsētām, kas spēj apvienot savu ikdienu novadā ar darbu Liepājā.

Viens no tiem ir ilggadējais komandas dalībnieks, kas kopā ar AE Partner ir jau trīspadsmito gadu, gandrīz no uzņēmuma pirmsākumiem – ražošanas vadītājs Aleksandrs Guļtjajevs, kurš katru dienu ceļu uz darbu mēro no Vaiņodes. Sācis ar elektroiekārtu montētāja amatu, jau daudzus gadus viņš vada ražošanu. Pats stāsta, ka pieredze ir uzkrāta tik liela, ka izaicinājumi vairs nesatrauc, bet gan ir kļuvuši par ikdienu. Katram, kurš baidās no ceļa, Aleksandrs iesaka padomāt, ka dažbrīd no pilsētas tālākajām vietām, piemēram, Zaļās birzes, ceļš uz centru aizņem tikpat ilgu laiku, kā no Vaiņodes. Turklāt ir iespējas kooperēties, un nav jābrauc vienam – ražošanā strādā gana daudz cilvēku no apkārtējiem novadiem.

Aira Zonenberga, kas uzņēmumā strādā trīs gadus, izvēlējusies pilnīgi mainīt savu darba jomu, un rezultāts, ko viņa panākusi ar savu ieguldījumu, ir iedvesmojošs – viņa sāka kā elektroiekārtu montētāja, un tagad ir maiņas vadītāja. Aira uzskata, ka labākais veids, kā tikt galā ar ikdienas izaicinājumiem, ir vēlēšanās darīt to, ko tu dari. Palīdz tas, ka komandā ir cilvēki, kas tevi atbalsta, iedrošina un redz, ka tu spēj ko vairāk – arī brīžos, kad pašai šķita, ka nekas nesanāk.

Raivis Lākutis savukārt uzņēmuma komandā ir nesen, un jau sevi pierādījis kā cilvēks, kas ar gribasspēku un spēcīgu motivāciju sasniedz mērķus īsā laikā. Viņš sāka strādāt pirms diviem gadiem, un ienāca bez jebkādas pieredzes – mācēja vien nomainīt TV pultij baterijas. Jau uzreiz sapratis, ka negrib gadiem palikt elektroiekārtu montētāja pozīcijā, un vēlme sasniegt ko vairāk un aktīva mācīšanās atmaksājās jau pēc nepilna gada. Šobrīd Raivis ir 2. ražošanas grupas vadītājs.

Ja šie izaugsmes piemēri tevi ir iedrošinājuši, un vēlies uzzināt par uzņēmumu un tā vērtībām ko vairāk, sazinies ar mums, vai atver https://goo.gl/qNsdfx un piesakies kādai no aktuālajām vakancēm.