3.jūlijs ir Starptautiskā diena bez plastmasas maisiņiem – diena, kad īpaša uzmanība pievērsta plastmasas atkritumiem. Plastmasas maisiņi, īpaši plānie, caurspīdīgie, kuros ieliekam katru gurķi vai banānu veikalā, pasaulē ir milzīga problēma, kas rada būtisku kaitējumu videi. Tie tiek lietoti vidēji 25 minūtes, un tad izmesti.

AE Partner ir uzņēmums, kurš rūpējas par ilgtspēju un tīru vidi. Visi atkritumi, kas rodas ražošanas procesā, tiek šķiroti. Uzņēmuma vides politika paredz apņēmību pildīt vides aizsardzības likumus, samazināt dabas piesārņojumu, minimizēt dabas resursu izmantošanu uzņēmuma darbībai un samazināt industriālo atkritumu daudzumu. Mēs vēl neesam pilnīgi brīvi no plastmasas iepakojuma, tomēr izturamies atbildīgi, sadarbojamies ar organizāciju “Zaļā josta”, un visi plastmasas atkritumi tiek nodoti pārstrādei. 

Šodien un arī turpmāk aicinām AE Partner komandu un visus pārējos padomāt par saviem paradumiem un izvairīties no vienreizlietojamo maisiņu izmantošanas. Kad dodies uz veikalu vai tirgu, vienmēr atceries par savu iepirkumu somu vai maisiņu!savu iepirkumu somu vai maisiņu! 

Mēs esam par tīru vidi, kurā būs patīkami dzīvot arī nākamajām paaudzēm!