AE Partner veido savu uzņēmējdarbību ilgtspējīgu un attīsta atbildīga uzņēmuma vērtības. Neapšaubāmi, uzņēmuma ieguldītā darba vislabākais novērtējums ir klientu apmierinātība, komandas labsajūta un labi paveikta darba apziņa, tomēr ir patīkami būt novērtētiem arī plašākā uzņēmējdarbības vidē un iekļauties Latvijas vislabāko uzņēmumu lokā. 

Pēdējos gados AE Partner ir nodemonstrējis vērā ņemamu kāpienu pa ilgtspējas kāpnēm. Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta (InCSR) veidotajā Ilgtspējas indeksā 2016. gadā iegūts Bronzas kategorijas diploms, pērn – jau Sudraba kategorijas un arī speciālbalva, “Ilgtspējas čempiona” tituls.

Šogad AE Partner stabili saglabā vietu Sudraba kategorijā, un saņēmis arī “Ģimenei draudzīga komersanta” statusu, kuru InCSR piešķir sadarbībā ar Labklājības ministriju. 

Turpmākajos gados ir priekšā jauni mērķi un sasniegumi – AE Partner vēl jāsasniedz Zelta un Platīna kategorijas Ilgtspējas indeksā. Sadarbība, atvērtība un komandas darbs noteikti palīdzēs šo mērķi sasniegt!