Pasaules Vides dienā, 5.jūnijā, AE Partner notika visaptverošs kvalitātes audits, kas ir cieši saistīts arī ar vides politiku un videi draudzīgu uzņēmējdarbību.

Mūsu kvalitātes komanda ar tās vadītāju Lieni rūpīgi sagatavojās auditam, un, protams, audits ir noslēdzies veiksmīgi. Liene saka paldies visai uzņēmuma komandai un lepojas, ka esam parādījuši sevi no vislabākās puses (un, godīgi sakot, tā ir mūsu vienīgā puse).

Visi ir pielikuši roku, lai vienmēr un katru dienu darbi ritētu tuvu ideālam. Darbu pavedieni satikušies Lienes rokās, un viņa panāca, ka mēs varam pastāstīt par uzņēmuma darbību, zinot, ka visu esam izdarījuši pareizi.

AE Partner komandai šī sertifikācija nozīmē, ka ir apstiprināts – mēs strādājam drošā un videi draudzīgā uzņēmumā, un esam samazinājuši visus iespējamos riskus, kas varētu rasties mūsu ikdienā.

Labo vārdu un uzmundrinājuma nevar būt par daudz, un arī Liene, kolēģuprāt, ir pozitīva, vienmēr atrod kādu uzmundrinošu vārdu, ko teikt, un vienmēr smaida. Kolēģi saka, ka “Liene ir īsts enerģijas lādiņš”, vienmēr ieinteresēta un atvērta – mūsu Kvalitātes pārvaldības vadītāja iemieso visas uzņēmuma vērtības. Turklāt “K” viņas uzvārdā noteikti nozīmē Kvalitāti.

Kolēģi augstu vērtē arī Lienes apņēmību un precizitāti darbā. Visā, ko viņa dara, Liene ieliek sirdi, neatkarīgi no tā, vai tie ir tieši darba pienākumi vai tapšana par komandas daļu: “Īpaši uzslavējami, ka viņa kļuvusi par mūsējo ļoti nelielā laika periodā. Viņa ir svarīgs atbalsta punkts, kas bez liekas mudināšanas un papildus uzraudzības ir spējusi īsā laikā aptvert un salikt pa plauktiņiem mūsu uzņēmumā notiekošos procesus! Tas reti kuram ir iespējams, un par to Lienei zelta medaļa!”