AE Partner gaismas gaidīšanas, sirds siltuma un labo darbu laikā sveic svētkos! Ir laiks atskatīties uz šogad paveikto, un, kas zina, paveikt vēl kādu labu darbu, kas iedegs papildu gaismu apkārtējos.

Ir ļoti patīkami redzēt, ka AE Partner komandai vērtības nav tikai vārdi, kas kaut kur rakstīti. Mēs esam godīgi – pret sevi un citiem, un tas, lai gan dažkārt sāpīgi, virza mūsu izaugsmi. Esam atvērti – tas, cik labi saprotas un sastrādājas dažādie cilvēki AE Partner, ir vislabākais pierādījums. Mūsu komandas gars ir spēcīgs – tas ļauj mums veiksmīgi darboties. Esam ieinteresēti. Mūsējo sagādātās dāvanas bērniem, kam ļoti vajadzīgs gaišums ikdienā, ir tikai viens no piemēriem, ieinteresētība redzama katrā dienā. Un, protams, savstarpēja cieņa ir vērtība, kas jebkuru sarunu un sadarbību padara patīkamāku!

Mūsu gads bija košs un piepildīts. Vienlaikus ar izaugsmi savos darbos mūsu komanda bija kopā arī ārpus darba. Mēs gājām ārā un saposām mazu daļiņu no pilsētas. Mēs pavadījām saulainu un karstu dienu kopā ar saviem vistuvākajiem un iepazīstinājām ar vietu, kur pavadām nozīmīgu daļu sava laika. Kopīgi braucām ar riteņiem un dažādos veidos pildījām Burku. Tā ir mūsu labo darbu apvienojums lielā dāvanā, kas palīdzēs tiem, kam tas ir ļoti nepieciešams – mazuļiem Liepājas slimnīcā. Katrs mūsu darbs palīdz veidot pasauli labāku, un mums dod gandarījuma sajūtu, ko nekas nevar aizstāt.

Mēs vēlam atrast katram savu Ziemassvētku brīnumu – tas ir pat brīnumsvecītes dzirkstīs! Priecīgus un dzirkstošas kopā būšanas piepildītus Ziemassvētkus!