AE Partner ir komanda, kas iedvesmo darīt labu, tādēļ jau vairākus gadus rīkojam labdarības akciju “Burka”. Visa 2017. gada garumā mūsu kuplā komanda, dažādu aktivitāšu laikā vāca līdzekļus, lai Liepājas Reģionālās Slimnīcas bērnu nodaļai - sagādātu vērtīgu un nepieciešamu dāvanu. Kā rezultātā iesākām vēl vienu gadu ar labu darbu un dāvināšanas prieku. Šoreiz visi kopā, sagādājām pārnēsājamu skābekļa koncentratoru- tas atvieglo skābekļa nokļūšanu organismā un atvieglo elpošanu bērniem ar apgrūtinātu elpošanu. Šis koncentrators turpmāk palīdzēs mazajiem pacientiem ātrāk atgriezties mājās un turpināt atveseļošanos ar ģimeni. Vispārējās bērnu slimību nodaļas virsmāsa Gundega Blizņeca, dāvinājuma brīdī pastāstīja, ka šāda veida mobila ierīce nodaļā bija nepieciešama un jau nākamajā dienā atvieglos kādam mazam pacientam ceļu uz Bērnu klīniskās universitātes slimnīcu Rīgā, lai veiktu izmeklējumus. Gundega jau vairākus gadus priecājas un novērtē AE Partner darbinieku iniciatīvu un labo gribu palīdzēt mazajiem cīnītājiem.
Prieks vairo prieku, un arī mēs darot mazas lietas, radām lielu prieku gan sev, gan slimnīcas personālam, kā arī mazajiem pacientiem un viņu vecākiem. Paldies visiem mums, lieliskajai AE Partner komandai, kas darīja, nevis prātoja, lai sasniegtu šo mērķi un sāktu gadu ar labu darbu.
Arī šogad neturēsim rokas klēpī. Noskaidrosim, kas nodaļai būtu nepieciešams un tupināsim tradīciju. Ikkatrs ir aicināts pievienoties ar saviem labajiem darbiem un palīdzēt piepildīt “Burku”! Kopā mēs varam vairāk!

web_image.jpg