Labdarības akcija "BURKA" 2019

Labdarības akcija "BURKA" 2019

AE Partner komandas 2018. gada labie darbi ir apvienoti un par tiem iegūto aparatūru – pulsa oksimetrus – esam nodevuši Liepājas slimnīcai. 

Mūsu gada devums ir nonācis labās un prasmīgās rokās – kā ierasts, AE Partner pārstāvjus sagaidīja Liepājas Reģionālās slimnīcas Bērnu nodaļa virsmāsa Gundega Blizņeca. Viņa pastāstīja, ka katra šāda iekārta būtiski atvieglo atrašanos slimnīcā mazajam pacientam (jo iekārtas ir salīdzinoši nelielas un tādēļ ērtākas), un palīdzēs arī mediķu darbā. Pagājušajā gadā slimnīcai dāvinājām skābekļa koncentratoru, un mums ir prieks, ka tas palīdz mazam cilvēkam būt mājās pie savējiem, nevis vadīt laiku slimnīcas palātā. 

Pasniegt dāvinājumu uz slimnīcu devās arī AE Partner projektu vadītājs Andrejs Naumičs, kura ģimenē nesen ienāca dvīnītes. Viņš ir viens no cilvēkiem, kurš pieredzējis, cik būtiski, ka šādas iekārtas ir pieejamas, un zina, cik ļoti tās palīdz vecākiem justies drošāk par saviem mazuļiem. 

2018. gads bija sestais, kad uzņēmumā dažādās akcijās pildījām mūsu labdarības Burku ar ziedojumiem un arī ikdienā mācījāmies nepaiet garām. 
Gada nogalē norisinājās pēdējās divas 2018. gada Burkas akcijas: “Pabaro Burku" un “Instruments apmaiņā pret ziedojumu". Līdz tam bijām saziedojuši pietiekoši vienai ierīcei, taču pēc abām akcijām saziedoto summu dubultojām un varējām iegādāties divus Vitālo funkciju monitorus, kas papildus skābekļa daudzuma noteikšanai asinīs (kā oksimetrs), mēra arī pulsu un pacienta temperatūru. Visus mērījumus var veikt ne tikai zīdaiņiem un maziem bērniem, bet arī pacientiem, kuri jau sasnieguši pieauguša cilvēka lielumu – Bērnu nodaļā ārstē pacientus līdz 18 gadu vecumam. 

Labais vairo labo, un sakām paldies gan mūsu komandai, kas ir aktīva un sociāli atbildīga, gan “Heaco Medical Technology”, kuru pretimnākšana ļāva dāvināt divas pulsa oksimetra iekārtas. 

Nav mazu vai nevērtīgu darbu. Svarīgs ir viss, ko paveicam, un tas, ko mēs varam dot citiem, ir vissvarīgākais. Burka ir iztukšota, bet arī šogad rūpēsimies, lai tā ir pilna!

Gatavi izaicinājumam papildināt apgūto teoriju ar prakses pieredzi

Gatavi izaicinājumam papildināt apgūto teoriju ar prakses pieredzi

AE Partner jaunais gads ir iesācies ar desmit jauniešu pievienošanos mūsu komandai – viņi ir gatavi izaicinājumam papildināt apgūto teoriju ar prakses pieredzi. 


Ilgtspēja ir arī rūpes par visas pilsētas nākotni. Palīdzot sagatavot jaunos speciālistus un dodot viņiem iespēju apgūt praktiskas iemaņas mūsdienīgā uzņēmumā, mēs sniedzam savu ieguldījumu labākai nākotnei. 
Papildus iespējai strādāt ar jaunākajām tehnoloģijām mēs arī parādām, cik liela nozīme ir lieliskai un saliedētai komandai un sakārtotai darba videi. Mēs ticam, ka AE Partner iegūtā pieredze kļūs par pakāpienu jauniešu izaugsmē.


Kopā mēs radām vērtību un to rada arī mūsu praktikanti!

Priecīgus un dzirkstošas kopā būšanas piepildītus Ziemassvētkus!

Priecīgus un dzirkstošas kopā būšanas piepildītus Ziemassvētkus!

AE Partner gaismas gaidīšanas, sirds siltuma un labo darbu laikā sveic svētkos! Ir laiks atskatīties uz šogad paveikto, un, kas zina, paveikt vēl kādu labu darbu, kas iedegs papildu gaismu apkārtējos.

Ir ļoti patīkami redzēt, ka AE Partner komandai vērtības nav tikai vārdi, kas kaut kur rakstīti. Mēs esam godīgi – pret sevi un citiem, un tas, lai gan dažkārt sāpīgi, virza mūsu izaugsmi. Esam atvērti – tas, cik labi saprotas un sastrādājas dažādie cilvēki AE Partner, ir vislabākais pierādījums. Mūsu komandas gars ir spēcīgs – tas ļauj mums veiksmīgi darboties. Esam ieinteresēti. Mūsējo sagādātās dāvanas bērniem, kam ļoti vajadzīgs gaišums ikdienā, ir tikai viens no piemēriem, ieinteresētība redzama katrā dienā. Un, protams, savstarpēja cieņa ir vērtība, kas jebkuru sarunu un sadarbību padara patīkamāku!

Mūsu gads bija košs un piepildīts. Vienlaikus ar izaugsmi savos darbos mūsu komanda bija kopā arī ārpus darba. Mēs gājām ārā un saposām mazu daļiņu no pilsētas. Mēs pavadījām saulainu un karstu dienu kopā ar saviem vistuvākajiem un iepazīstinājām ar vietu, kur pavadām nozīmīgu daļu sava laika. Kopīgi braucām ar riteņiem un dažādos veidos pildījām Burku. Tā ir mūsu labo darbu apvienojums lielā dāvanā, kas palīdzēs tiem, kam tas ir ļoti nepieciešams – mazuļiem Liepājas slimnīcā. Katrs mūsu darbs palīdz veidot pasauli labāku, un mums dod gandarījuma sajūtu, ko nekas nevar aizstāt.

Mēs vēlam atrast katram savu Ziemassvētku brīnumu – tas ir pat brīnumsvecītes dzirkstīs! Priecīgus un dzirkstošas kopā būšanas piepildītus Ziemassvētkus!

Iesaistāmies tur, kur nepieciešama palīdzība

Iesaistāmies tur, kur nepieciešama palīdzība

Mūsu komanda ir atbildīga un aktīvi iesaistās tur, kur nepieciešama palīdzība – arī ārpus darba laika un tiešajiem darba pienākumiem. 

Viens no mūsu kolēģiem, ar ko varam patiesi lepoties, ir mūsu akadēmijas treneris un iekšējās drošības regulu instruktors Igors Amontovs. Viņa piemērs liek mums visiem domāt par to, kā veidot vidi drošu un neaizmirst par atbildību un iesaisti arī brīdī, kad aiz muguras aizveras darbavietas durvis. 

Igors ir viens no tiem brīvprātīgajiem, kas devās palīdzēt dzēšanas darbos uz Valdgali, Talsu novadā, kur joprojām deg kūdras purvs: “Es jutu, ka ir vajadzīga palīdzība. Pieredze ir milzīga, zinu arī, kas ir meža ugunsgrēks, ne vienu vien reizi esmu dzēsis. Kaut kas iekšā teica, ka tas ir jādara.” 

Šajā joprojām īpaši ugunsbīstamajā laikā jāatceras, ka katra dzirkstele var radīt nepatīkamas sekas: “Ejam mežā pastaigāties, cigaretes līdzi neņemam. Tas ir tiešām nopietni. Labi, tu nodzēs, cigareti – vai tiešām tā ir nodzēsta? Tāpat kāziniekiem un citiem svinētajiem vajadzētu atturēties no laternu laišanas. Nekādas pirotehnikas un atklātas liesmas. Var izdomāt citus veidus, kā skaisti atzīmēt. Tagad ir tik spiedīgs gaiss – nav teikts, ka tas deglītis tiešām izdegs gaisā, nevis ieķersies kādā kokā. Padomāt līdzi visām šīm lietām.”

Palīdzam topošajiem profesionāļiem iegūt mūsdienīgas praktiskās iemaņas

Ir būtiski jauniešiem, kuri mācās un studē, dot iespēju apgūt iemaņas darbam ar ierīcēm un materiāliem, ko ražošanā izmantojam šodien. Mūsu kolēģi Edgars Budreckis un Raivis Eglītis devās uz Liepājas Valsts Tehnikumu, lai nodotu elektriskās ierīces no AE Partner, piemēram, programmējamos loģiskos kontrolierus, aizsardzības automātslēdžus, relejus, frekvenču pārveidotājus, terminālus. Tas palīdzēs topošajiem profesionāļiem iegūt mūsdienīgas praktiskās iemaņas, kas papildinās jau apgūtās teorētiskās zināšanas.

Mums rūp tas, kas notiek sabiedrībā mums apkārt, un iesaiste ir vērtība, kas rada atgriezenisko saiti. Jaunieši, kas ir sagatavoti darbam ar mūsdienīgām tehnoloģijām, rada pievienoto vērtību gan pilsētai, gan uzņēmumiem, kuros turpinās augt kā profesionāļi. Esam priecīgi, ja mūsu sadarbība turpinās arī pēc mācību un prakses noslēguma.

AE Partner veido savu uzņēmējdarbību ilgtspējīgu

AE Partner veido savu uzņēmējdarbību ilgtspējīgu

AE Partner veido savu uzņēmējdarbību ilgtspējīgu un attīsta atbildīga uzņēmuma vērtības. Neapšaubāmi, uzņēmuma ieguldītā darba vislabākais novērtējums ir klientu apmierinātība, komandas labsajūta un labi paveikta darba apziņa, tomēr ir patīkami būt novērtētiem arī plašākā uzņēmējdarbības vidē un iekļauties Latvijas vislabāko uzņēmumu lokā. 

Pēdējos gados AE Partner ir nodemonstrējis vērā ņemamu kāpienu pa ilgtspējas kāpnēm. Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta (InCSR) veidotajā Ilgtspējas indeksā 2016. gadā iegūts Bronzas kategorijas diploms, pērn – jau Sudraba kategorijas un arī speciālbalva, “Ilgtspējas čempiona” tituls.

Šogad AE Partner stabili saglabā vietu Sudraba kategorijā, un saņēmis arī “Ģimenei draudzīga komersanta” statusu, kuru InCSR piešķir sadarbībā ar Labklājības ministriju. 

Turpmākajos gados ir priekšā jauni mērķi un sasniegumi – AE Partner vēl jāsasniedz Zelta un Platīna kategorijas Ilgtspējas indeksā. Sadarbība, atvērtība un komandas darbs noteikti palīdzēs šo mērķi sasniegt!

AE Partner, kas pēdējā gada laikā ir radījis vairāk nekā 50 jaunas darba vietas

AE Partner, kas pēdējā gada laikā ir radījis vairāk nekā 50 jaunas darba vietas

Liepāja ir pilsēta, kurā strauji attīstās ražošana, un viens no lielākajiem darba devējiem reģionā ir elektropaneļu ražošanas uzņēmums AE Partner, kas pēdējā gada laikā ir radījis vairāk nekā 50 jaunas darba vietas. Uzņēmuma vadība tic, ka tuvākajos novados ir aktīvi un darbaspējīgi cilvēki, kas ir gatavi un vēlas apgūt jaunas prasmes un iegūt jaunas zināšanas.

Jau šobrīd uzņēmumā strādā cilvēki no apkārtējiem novadiem un pilsētām, kas spēj apvienot savu ikdienu novadā ar darbu Liepājā.

Viens no tiem ir ilggadējais komandas dalībnieks, kas kopā ar AE Partner ir jau trīspadsmito gadu, gandrīz no uzņēmuma pirmsākumiem – ražošanas vadītājs Aleksandrs Guļtjajevs, kurš katru dienu ceļu uz darbu mēro no Vaiņodes. Sācis ar elektroiekārtu montētāja amatu, jau daudzus gadus viņš vada ražošanu. Pats stāsta, ka pieredze ir uzkrāta tik liela, ka izaicinājumi vairs nesatrauc, bet gan ir kļuvuši par ikdienu. Katram, kurš baidās no ceļa, Aleksandrs iesaka padomāt, ka dažbrīd no pilsētas tālākajām vietām, piemēram, Zaļās birzes, ceļš uz centru aizņem tikpat ilgu laiku, kā no Vaiņodes. Turklāt ir iespējas kooperēties, un nav jābrauc vienam – ražošanā strādā gana daudz cilvēku no apkārtējiem novadiem.

Aira Zonenberga, kas uzņēmumā strādā trīs gadus, izvēlējusies pilnīgi mainīt savu darba jomu, un rezultāts, ko viņa panākusi ar savu ieguldījumu, ir iedvesmojošs – viņa sāka kā elektroiekārtu montētāja, un tagad ir maiņas vadītāja. Aira uzskata, ka labākais veids, kā tikt galā ar ikdienas izaicinājumiem, ir vēlēšanās darīt to, ko tu dari. Palīdz tas, ka komandā ir cilvēki, kas tevi atbalsta, iedrošina un redz, ka tu spēj ko vairāk – arī brīžos, kad pašai šķita, ka nekas nesanāk.

Raivis Lākutis savukārt uzņēmuma komandā ir nesen, un jau sevi pierādījis kā cilvēks, kas ar gribasspēku un spēcīgu motivāciju sasniedz mērķus īsā laikā. Viņš sāka strādāt pirms diviem gadiem, un ienāca bez jebkādas pieredzes – mācēja vien nomainīt TV pultij baterijas. Jau uzreiz sapratis, ka negrib gadiem palikt elektroiekārtu montētāja pozīcijā, un vēlme sasniegt ko vairāk un aktīva mācīšanās atmaksājās jau pēc nepilna gada. Šobrīd Raivis ir 2. ražošanas grupas vadītājs.

Ja šie izaugsmes piemēri tevi ir iedrošinājuši, un vēlies uzzināt par uzņēmumu un tā vērtībām ko vairāk, sazinies ar mums, vai atver https://goo.gl/qNsdfx un piesakies kādai no aktuālajām vakancēm.

AE Partner ir uzņēmums, kurš rūpējas par ilgtspēju un tīru vidi

AE Partner ir uzņēmums, kurš rūpējas par ilgtspēju un tīru vidi

3.jūlijs ir Starptautiskā diena bez plastmasas maisiņiem – diena, kad īpaša uzmanība pievērsta plastmasas atkritumiem. Plastmasas maisiņi, īpaši plānie, caurspīdīgie, kuros ieliekam katru gurķi vai banānu veikalā, pasaulē ir milzīga problēma, kas rada būtisku kaitējumu videi. Tie tiek lietoti vidēji 25 minūtes, un tad izmesti.

AE Partner ir uzņēmums, kurš rūpējas par ilgtspēju un tīru vidi. Visi atkritumi, kas rodas ražošanas procesā, tiek šķiroti. Uzņēmuma vides politika paredz apņēmību pildīt vides aizsardzības likumus, samazināt dabas piesārņojumu, minimizēt dabas resursu izmantošanu uzņēmuma darbībai un samazināt industriālo atkritumu daudzumu. Mēs vēl neesam pilnīgi brīvi no plastmasas iepakojuma, tomēr izturamies atbildīgi, sadarbojamies ar organizāciju “Zaļā josta”, un visi plastmasas atkritumi tiek nodoti pārstrādei. 

Šodien un arī turpmāk aicinām AE Partner komandu un visus pārējos padomāt par saviem paradumiem un izvairīties no vienreizlietojamo maisiņu izmantošanas. Kad dodies uz veikalu vai tirgu, vienmēr atceries par savu iepirkumu somu vai maisiņu!savu iepirkumu somu vai maisiņu! 

Mēs esam par tīru vidi, kurā būs patīkami dzīvot arī nākamajām paaudzēm!

Svētku tuvošanos mana arī AE Partner

Svētku tuvošanos mana arī AE Partner

Reizi piecos gados daudzas darbavietas uz nedēļu top klusākas, toties Rīga skan no rīta līdz vakaram. Jau svētdien tiks atklāti simtgades Dziesmu un Deju svētki, un svētku tuvošanos mana arī AE Partner. Vairāk nekā desmit mūsu uzņēmuma komandas dalībnieku nākamo nedēļu pavadīs Rīgā, dodot prieku un iedvesmu citiem un arī paši krās iespaidus, ko sniedz kopības sajūta.

Mums ir prieks, ka komandas darbs mūsējiem ir vērtība ne tikai uzņēmuma telpās. Gan dejošana deju kolektīvā, gan dziedāšana korī stiprina spēju sadarboties, un tas noder jebkurā dzīves jomā.

Dziesmu, deju un prieka vārti atvērsies pavisam drīz. Mēs vēlam gan mūsu lieliskajiem un aktīvajiem komandas dalībniekiem, gan viņu ģimenēm, gan visiem svētku dejotājiem un dziedātājiem spēku un milzu gandarījumu par paveikto!

AE Partner komandu uz laiku papildina jaunieši

Vasarā AE Partner komandu uz laiku papildina jaunieši, kuri pie mums iegūst pirmo darba pieredzi. Viņiem tas ir izaicinājums, bet mums – uzdevums parādīt, cik lieliski ir strādāt atbildīgā un uz komandas darbu orientētā uzņēmumā. Šādu iespēju nodrošinām Jauniešu vasaras darba programmā kopā ar Nodarbinātības valsts aģentūru. Jau šodien dodot savu ieguldījumu jauniešu nodarbinātībā, mums ir lielāka iespēja nākotnē iegūt kvalificētus darbiniekus, kuri zina, ka vēlme mācīties un iegūt jaunas prasmes izšķiroša.

Atvērtība mūs raksturo ne tikai uzņēmuma iekšējā komunikācijā, bet arī sadarbībā ar mūsu partneriem, un priecājamies, ka veiksmīgi izdodas arī stiprināt saikni ar sabiedrību – jaunieši vasaras darbā ir tam apliecinājums. Ceram, ka arī mūsu jaunie draugi ir apmierināti ar šo pieredzi un, ticam, ka jau pēc dažiem gadiem viņi būs mūsu lieliskajā komandā.

Laiks dziļi ieelpot saulgriežu burvību

Laiks dziļi ieelpot saulgriežu burvību

Daba ir pateikusi priekšā, ka ir laiks dziļi ieelpot saulgriežu burvību – dziedāt skaļāk, atbrīvot savu nepieradināto būtību un izdzīvot prieku par gaismu.

Lielākā daļa no mums rītu sagaidīs pie ugunskura, lai kopā izdzīvotu īso tumsas brīdi. Perfekts laiks, lai labāk iepazītu viens otru, atrastu vienojošo un ļautu enerģijai virmot – vienīgais, ko tam vajag, ir atvērtība, sabiedrotie un dzīva uguns.

AE Partner novēl, lai izdodas noķert gada īsākās nakts burvību un sakrāt tik daudz iedvesmas, lai pietiek visam turpmākajam gadam!

AE Partner komanda ir aizvadījusi savu Līgo pasākumu

AE Partner komanda ir aizvadījusi savu Līgo pasākumu

Tuvojoties Saulgriežiem, AE Partner komanda ir aizvadījusi savu Līgo pasākumu.
Līksmojot paši, esam pievienojuši vērtību arī pilsētas videi un stiprinājuši savu komandas garu. Izturoties atbildīgi pret resursiem un izmantojot materiālus, kas jau ir mūsu rīcībā, izveidota atpūtas vieta, kas ir eleganta savā vienkāršībā. Šī burvīgā vieta atrodas brīvi pieejamā teritorijā pie Liepājas ezera starp Zāļu un Dunalkas ielu.

AE Partner notika visaptverošs kvalitātes audits

AE Partner notika visaptverošs kvalitātes audits

Pasaules Vides dienā, 5.jūnijā, AE Partner notika visaptverošs kvalitātes audits, kas ir cieši saistīts arī ar vides politiku un videi draudzīgu uzņēmējdarbību.

Mūsu kvalitātes komanda ar tās vadītāju Lieni rūpīgi sagatavojās auditam, un, protams, audits ir noslēdzies veiksmīgi. Liene saka paldies visai uzņēmuma komandai un lepojas, ka esam parādījuši sevi no vislabākās puses (un, godīgi sakot, tā ir mūsu vienīgā puse).

Labdarības akcija "Burka" 2018

AE Partner ir komanda, kas iedvesmo darīt labu, tādēļ jau vairākus gadus rīkojam labdarības akciju “Burka”. Visa 2017. gada garumā mūsu kuplā komanda, dažādu aktivitāšu laikā vāca līdzekļus, lai Liepājas Reģionālās Slimnīcas bērnu nodaļai - sagādātu vērtīgu un nepieciešamu dāvanu. Kā rezultātā iesākām vēl vienu gadu ar labu darbu un dāvināšanas prieku. Šoreiz visi kopā, sagādājām pārnēsājamu skābekļa koncentratoru- tas atvieglo skābekļa nokļūšanu organismā un atvieglo elpošanu bērniem ar apgrūtinātu elpošanu. Šis koncentrators turpmāk palīdzēs mazajiem pacientiem ātrāk atgriezties mājās un turpināt atveseļošanos ar ģimeni. Vispārējās bērnu slimību nodaļas virsmāsa Gundega Blizņeca, dāvinājuma brīdī pastāstīja, ka šāda veida mobila ierīce nodaļā bija nepieciešama un jau nākamajā dienā atvieglos kādam mazam pacientam ceļu uz Bērnu klīniskās universitātes slimnīcu Rīgā, lai veiktu izmeklējumus. Gundega jau vairākus gadus priecājas un novērtē AE Partner darbinieku iniciatīvu un labo gribu palīdzēt mazajiem cīnītājiem.
Prieks vairo prieku, un arī mēs darot mazas lietas, radām lielu prieku gan sev, gan slimnīcas personālam, kā arī mazajiem pacientiem un viņu vecākiem. Paldies visiem mums, lieliskajai AE Partner komandai, kas darīja, nevis prātoja, lai sasniegtu šo mērķi un sāktu gadu ar labu darbu.
Arī šogad neturēsim rokas klēpī. Noskaidrosim, kas nodaļai būtu nepieciešams un tupināsim tradīciju. Ikkatrs ir aicināts pievienoties ar saviem labajiem darbiem un palīdzēt piepildīt “Burku”! Kopā mēs varam vairāk!

web_image.jpg

Priecīgus Ziemassvētkus!

Christmas_LV.png

AE Partner komanda sveic visus Ziemassvētkos un vēl panākumiem pilnu 2018. gadu! Paldies visiem, kas šogad bija ar mums kopā!

Pirmie LEAN treneri starp mums

IMG_5672.jpg

AE Partner vēlas strādāt gudrāk nevis smagāk. Viens no principiem ko pielietojam, lai sasniegtu savus mērķus ir, mēs veidojam labākās komandas un izmantojam atbilstošākos rīkus. Ar savām idejām un darbiem cenšamies aizraut kolēģus un partnerus.
Mūsu komandā ir kolēģi, kas ir gatavi mācīties un mācīt arī citus. Lai uzturētu mūsu darbu aizraujošu, rūpētos par vidi, un lai darbā pavadītais laiks būtu jēgpilns un gandarījums neviltots.
Tāpēc mūsu vērtību iedvesmoti, esam veikuši visus nepieciešamo, lai ieviestu LEAN filozofiju uzņēmuma procesos, tā paaugstinot produktivitāti, samazinot zudumus, uzturot komandas garu svinot panākumus.
Jau sešus mēnešus AE Partner savā darba vidē ievieš un pielieto LEAN principus. Mēs esam raduši iespēju lai nodrošinātu nepieciešamās mācības un prakses apstākļus mūsu jaunajiem LEAN treneriem, lai veiksmīgi ieviestu un integrētu uzlabojumus.
AE Partner šobrīd ir 15 sertificēti LEAN treneri un 14 LEAN treneri, kuri veic nepieciešamās prakses aktivitātes, auditos, sapulču vadīšanā un problēmu risināšanā, pirms sertifikāta saņemšanas. Mūsu treneri ir LEAN DNS resurss, kas turpmāk uzturēs LEAN domāšanu komandās un nodos zināšanas kolēģiem.
Sveicam visu komandu un trenerus ar pirmo izlaidumu!

IlgTspējas indekss 2017

Jau otro gadu piedaloties iniciatīvā “Ilgtspējas indekss”, esam guvuši apstiprinājumu, ka turpinām doties pareizajā virzienā. Šogad esam guvuši atzinību par straujāko izaugsmi visos vērtēšanas aspektos, pakāpjoties uz sudraba kategoriju. 

Ekspertu komanda ir apliecinājusi mūsu izaugsmi gan stratēģiskos jautājumos, gan attiecībās ar sadarbības partneriem, kā arī ir labi novērtēti mūsu centieni aizvien uzlabot darba vidi darbiniekiem un rūpēties par vidi un vietējo sabiedrību.

Lepojamies, ka esam ilgtspējīgi un korporatīvi atbildīgi!

Vairāk par Ilgtspējas indeksu: http://incsr.eu/lv/novertejums/ilgtspejas-indekss/

Turpinam ieviest LEAN principus

Šodien uzsākusies mūsu sadarbība ar mentoriem no SIA Izaugsmes Kvartāls, lai tupinātu ievirzīt mūsu darbā Lean principus. Lean – viena no pasaulē vecākajām un sevi pierādījušām sistēmām, kas uzņēmumā veicina darbu izpildes efektivitāti un standartus.