Kad ir algas diena?

Algas diena ir katra mēneša 10. datumā. Ja tas iekrīt sestdienā, svētdienā vai svētku dienā, tad alga tiek izmaksāta pēdējā darba dienā.

Kā var pieteikt avansu?

Avansu var pieteikt līdz katra mēneša 18. datumam pie grāmatvedes Ingas administrācijas ēkas 3. stāvā. Avanss tiek izmaksāts katra mēneša 25. datumā. Ja 25. datums ir sestdiena, svētdiena vai svētku diena, tad izmaksa notiek pēdējā darba dienā.

Ar ko sazināties, ja kaut kas atgadās un nevaru ierasties darbā?

Sazinies ar savu tiešo vadītāju. Neaizmirsti noskaidrot kontaktinformāciju, kad būsi ar viņu iepazinies.

Savu ziņu vari nodot arī personāldaļā:

Ilze Neimane Personāla administratore T. 26530865 E-pasts: in@aepartner.lv

Kā reģistrēt algas nodokļu grāmatiņu?

Iesniegt algas nodokļu grāmatiņu vari izmantojot VID Elektroniskās deklarēšanas sistēmu (https://eds.vid.gov.lv). Ja pašam tas neizdodas, droši jautā pēc palīdzības Ilzei vai Ievai.

Man neder piešķirtais apģērbs - ko darīt?

Tev būs iespēja samainīt pret citu izmēru, vai specifiskos gadījumos, lūgsim šuvēja palīdzību.

Kādas sporta iespējas piedāvā uzņēmums?

AE Partner rūpējas par saviem darbiniekiem un atbalsta veselīgu, aktīvu dzīvesveidu. Tāpēc ikvienam darbiniekam tiek nodrošināta iespēja apmeklēt Baseinu un trenažieru zāli. Kā arī periodiski notiek dažādas citas aktivitātes. Kā, piemēram, pēdējo divu gadus vasarā organizējām AE Partner Velo izaicinājumu.

Trenažieru zāli Olymp Sports Liepāja iespējams apmeklēt fitnesa centra darba laikā. Reģistratūrā uzrādot personas apliecinošu dokumentu. Ja esi jauns sporta zāles klients, tad pirmajā apmeklējuma reizē ir jāiegādājās kluba klienta karte, kas maksā 3,00 eur. Tev ir iespēja apmeklēt arī Olymp Sports grupasnodarbības, par tām piemaksājot 2,00 eiro.

Baseins sporta centrā "Ezerkrasts" (pie Liepājas 8. vidusskolas) AE Partner darbiniekiem ir pieejams noteiktā laikā:

 • Otrdienās 19:30-20:30
 • Ceturtdienās 12:00-13:00
 • Sestdienās 10:00-11:00

Lai apmeklētu baseinu, līdzi jābūt baseina kartei, ko saņemsi pimajā darba dienā un personas apliecinošam dokumentam

Vai, uzsākot darbu, man būs nelaimes gadījumu apdrošināšana?

Jā, sākot ar pirmo darba dienu ikviens AE Partner darbinieks tiek apdrošināts pret nelaimes gadījumiem. Apdrošināšana darbojas 24/7 neatkarīgi no tā, vai atrodies darbā vai ārpus tā. Ja kaut kas atgadās un ir nepieciešams pieteikt atlīdzību, droši jautā pēc palīdzības Ievai.

Kad iespējams saņemt veselības apdrošināšanu?

Veselības apdrošināšanas polise tiek piešķirta darbiniekam, kas izturējis pārbaudes laiku.

Ja uz darbu dodos ar personisko auto, vai varu to atstāt uzņēmuma teritorijā?

Pirmajā darba dienā auto ir jānovieto ārpus uzņēmuma teritorijas. Pēc uzņēmuma elektroniskās caurlaides kartes saņemšanas un savas automašīnas reģistrācijas numura reģistrēšanas personas datu anketā, savu auto varēsi novietot teritorijā tam paredzētajās vietās. Iebraucot un izbraucot no Uzņēmuma teritorijas, ir jāreģistrē elektroniskā caurlaides karte, tuvinot to pie elektroniskā kartes lasītāja.

Ja esmu aizmirsis vai pazaudējis elektronisko caurlaides karti?

Ja esi:

 • Aizmirsis elektronisko caurlaides karti – pie biroja administratores vari saņemt elektronisko viesu caurlaides karti uz attiecīgo dienu un līdz nākošās attiecīgā darbinieka darba dienas sākumam tā ir jāatdod atpakaļ;
 • Pazaudējis elektronisko caurlaides karti – dodies pie biroja administratores un izstāsti esošo situāciju. Pazaudētas kartes gadījumā tiek izgatavota jauna, taču darbiniekam ir jākompensē elektroniskās caurlaides kartes atjaunošanu, kur kompensācija ir noteikta 5 eiro apmērā.

Kāds ir uzņēmuma darba laiks?

Uzsākot darbu, mācību laikā Tavs darba laiks būs no 8:00 līdz 16:30. Pēcāk, vienojoties ar savu tiešo vadītāju, savu darbu uzsāksi maiņās, ja to paredz Tavs darba līgums.

AE Partner darbinieku darba laiki tiek organizēti sekojoši (ja vien darba līgums ar Darbinieku nenosaka citādi):

 • AE Partner darbiniekiem, kuri nodarbināti administrācijā, projektu departamentā, loģistikas departamentā, kā arī tehniskās dokumentācijas tehniķim, tehniskās dokumentācijas tehniķim-atbildīgajam par darba aizsardzību, montēšanas grupu, mehāniskās darbnīcas, vadu darbnīcas, printēšanas grupas vadītājiem un testa grupas darbiniekiem darba dienas ir noteiktas no pirmdienas līdz piektdienai katru darba dienu no plkst. 8:00 līdz 16:30.
 • AE Partner darbiniekiem, kuri nodarbināti ražošanā (izņemot testa grupu), kā arī tehniskajā departamentā (ja attiecīgam Darbiniekam tehniskā departamenta maiņu grafikā vai darba līgumā nav noteikts savādāk) darba dienas ir noteiktas no pirmdienas līdz piektdienai katru darba dienu, darba laiku sadalot sekojošās maiņās:
  • Rīta maiņa: 6:00 – 14:30,
  • Vakara maiņa: 14:30 – 23:00.

Darba laika organizācija ražošanā tiek noteikta ar programmētiem apgaismojuma intervāliem, ieslēdzot apgaismojumu ražošanā līdz ar darba laika perioda sākumu, bet izslēdzot to – darba laika periodam beidzoties.

Vai darba laikā būs kādi pārtraukumi?

 • Darbiniekiem, kuriem ir noteikts darba laiks no 8:00 līdz 16:30, ir noteikti sekojoši pārtraukumi:

  10 minūtes 10:00 – 10:10
  30 minūtes 11:45 – 12:45*
  10 minūtes 14:20 – 14:30

 • Darbiniekiem, kuriem ir noteikts darbs maiņās, ir noteikti sekojoši pārtraukumi:

  Rīta maiņa
  10 minūtes 7:50 - 8:00
  10 minūtes 10:00-10:10
  30 minūtes 11:45 – 12:45*

  Vakara maiņa
  10 minūtes 16:30-16:40
  30 minūtes 18:30-19:00*
  10 minūtes 21:00-21:10

  *Pusdienu pārtraukumā AE Partner nodrošina darbiniekus ar apmaksātu ēdienreizi, kas starp maiņām ir līdzvērtīga (ēdienkartes un uzturvērtības ziņā). Šajā pusdienu pārtraukumā darbinieki tiek organizēti divās vienādās daļās, kur

  1. pirmā grupa izmanto pusdienlaiku no 11:45 līdz 12:15,
  2. otrā grupa izmanto pusdienlaiku no 12:15 līdz 12:45.