SIA AE PARTNER

AE Partner specializējas elektrisko dokumentāciju izstrādāšanā, projektēšanā un ražo augstas kvalitātes elektropaneļus, tostarp:

  • Distribution Panels

  • MCC Panels (Motor Control Center)

  • PLC Panels (Programmable Logic Controller)

Mūsu kvalificētie projektu vadītāji spēj nodrošināt vairākus risinājumus tehniskās dokumentācijas izstrādei, izmantojot tādas programmas kā:

  • E-Plan

  • PC Schematic

  • Caddy++

Mūsu galvenā mītne atrodas Latvijā un Dānijā, kas ļauj mums rast konkurētspējīgus risinājumus pat visprasīgākajiem klientiem.Kopš 2012. gada mēs esam ieguvuši ISO 9001, OHSAS 18001 un ISO 1400 sertifikātus.


Dizains un elektropaneļu ražošana

Mūsu darbs ir mūsu aizraušanās. Tas atspoguļojas mūsu uzņēmuma misijā: būt vispazīstamākajiem sadarbības partneriem automatizācijas inženiertehniskajā jomā. AE Partner, veidojot biznesa attiecības, balstās uz savstarpēju sadarbību un uzticību. Mēs uzklausām mūsu klientus un nodrošinām individuālu pieeju katram projektam. Mūsu mērķis ir radīt ciešu sadarbību starp uzņēmumu, darbiniekiem un biznesa partneriem.

Sērijveida ražošana & individuāli risinājumi

Ņemot vērā mūsu klientu dažādās vajadzības, mēs spējam piedāvāt gan ar individuāliem projektiem, gan sērijveida ražošanu saistītu jautājumu risināšanu.

Profesionāla loģistika

Lai nodrošinātu, ka mūsu ražotie produkti droši sasniedz galamērķi, esam izstrādājuši savus iepakošanas standartus. Mēs veicam gan standarta, gan kuģošanai un cita veida transportēšanai pielāgotu iepakošanu.

Ārpakalpojumu konsultācijas un iekārtu drošība Dānijā

AE Partner piedāvā dažādas priekšrocības, kas palīdzēs uzlabot jūsu biznesa sniegumu. Kā pieredzējis biznesa partneris mēs piedāvājam ekspertīzi lētāku risinājumu radīšanai, samazinātām administrēšanas un uzglabāšanas izmaksām, kā arī efektīvai darba plūsmai un loģistikai.
 

Iekārtu drošības analīze

Attiecībā uz mūsu produktiem globālais tirgus pieprasa izpratni par dažādu valstu likumdošanu un normām. Līdz ar to mēs nodrošinām savu produktu atbilstību šīm prasībām un apliecinām to ar nepieciešamajiem sertifikātiem.

Testa centrs

Mūsu zinošo ekspertu komanda ir kvalificēta veikt testus atbilstoši klienta individuāliem standartiem un vajadzībām.