No 26. līdz 30. oktobrim visā Latvijā norisinās Karjeras nedēļa, kas šogad ir pavisam jaunā tiešsaistes formātā.

Vairākus gadus esam sadarbojušies ar Liepājas izglītības pārvaldi gan aicinot jauniešus ekskursijās, gan dodoties uz izglītības iestādēm. Šogad, ārējo apstākļu ietekmēti, izvēlējāmies iet laikam līdz un tikties ar jauniešiem digitālajā vidē. Piedāvājām jauniešiem Youtube tiešraidi, sarunu ar AE Partner darbiniekiem  “ATVĒRTS MĀCĪBĀM, PRAKSEI UN KARJERAI”.

Mēs turpinām sniegt savu pieredzi jauniešiem, stāstot par karjeras un profesijas izvēles iespējām Liepāja un mūsu uzņēmumā AE Partner.

Programma

Mēs esam AE Partner

Par to, kādi esam, izklāstīs Projektu procesu eksperts Imants Lediņš un Mārketinga nodaļas vadītājs Pēteris Krieviņš.

Pieņemt pareizo lēmumu

Pieredzē dalīsies mūsu profesionāļi – Elektromehānisko iekārtu mehāniķis Paulis Stengrevics un Personāla speciāliste Ilze Neimane.

Caur praksi uz amatu

Pieredzē dalīsies mūsu LVT praktikante Ieva Dubāne un RTU praktikants Dāvis Petrovics. Tāpat par jauniešu iespēju takām stāstīs personāla administratore Ieva Strazde.

Ieinteresētības nozīme uzņēmumā

Uzņēmuma Prokūriste Jolanta Pavītola un Kvalitātes pārvaldības vadītāja Liene Kļava runās par “Ieinteresētības nozīme uzņēmumā”.

Mācīt un mācīties

AE Partner iekšējās Akadēmijas un Personāla mācību un attīstības projektu vadītājs Edgars Budreckis, Ražošanas vadītājs Mārtiņš Suvorovs un Marķējumu un vadu sagatavošanas darbnīcas vadītāja Evita Zeme.

Jautājumi un Atbildes

Dosim iespēju uzdot jautājumus un centīsimies atbildēt uz tiem.